Telefon
WhatsApp
ÖNCE MİLLET, ÖNCE MEMLEKET”...
300 X 250 Reklam Alanı

“ÖNCE MİLLET, ÖNCE MEMLEKET”

Aydın İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Aday tanıtım toplantısına katılan Recep Sakarya Cumartesi günü yapılacak olan Milletvekili adaylık seçimlerinde Aday Adayı olan tüm yol arkadaşlarıma başardılar dilerim dedi. Daha sonra kürsüye çıkan Recep Sakarya konuşmasını şöyle sürdürdü.
Kıymetli başkanlarım Sayın milletvekilim partimizin çok değerli Emektar kadınları geleceğimizin teminatı olan genç arkadaşlarım genç kardeşlerim sözlerime başlamadan önce sizinle birlikte burada bu onurlu ve Kutlu davanın mücadelesini vermekten berebarce Omuz Omuza olmaktan ve çalışmaktan dolayı mutlu ve gururluyum. Sizleri ne kadar çok sevdiğimi ne kadar çok saygı ve sevgi duyduğumu bilmenizi istiyorum Hoş geldiniz sefalar getirdiniz diyen iyi Parti Aydın milletvekili aday adayı Recep Sakarya sözlerini Şöyle devam ettiİsmim Recep SAKARYA. 24 Aralık 1987 tarihinde Aydın'ın Nazilli ilçesinde dünyaya geldim. 2 çocuklu bir ailenin ilk evladıyım. Ailem Nazilli'de mütevazi bir hayat sürmekte ve esnaflıkla uğraşmaktadır.

Eğitim ve öğretim hayatıma Nazilli Aydoğdu İlköğretim Okulu'nda başlayarak Nazilli Lisesi'nde devam ettim. Liseden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldım. Akabinde hayat arkadaşım olan Seher SAKARYA ile evlendim. Söz konusu evliliğimden ikisi kız biri erkek olmak üzere üç çocuğum bulunmaktadır.

2011 yılında inşaat yapı malzemesi sektörüne adım attım. İnşaat sektöründeki çalışmalarımı büyüterek aynı zamanda 2015 yılında Bozdoğan ilçesinde müteahhitlik faaliyetlerine başladım. 2022 yılında ise Kuşadası ilçesinde mobilya mağazası devralarak, inşaat sektörüyle birlikte mobilya işiyle uğraşmaya başladım. Halen üç sektörde de devam etmekteyim. Böylelikle birçok kişiye iş istihdamı sağlamaktayım. Dolayısıyla aydınımızın farklı ilçelerinde farklı faaliyet gösteren ve bölgemizin insanlarının dertlerini sıkıntılarını bilen arkadaşınızım genel başkanımız Meral Akşener hanımefendinin dediği gibi gençler olmadan ben bu yolu kendim yürüyemeyeceğimi kendimi ilk edinerek bu yola baş koyan bir aday adayı genel başkanımız Sayın Meral akşener'in önderliğinde öncelikle bu çatının altında toplandığımız için hepimizin tek bir amacı tek bir gayesi var Bizim de bu çatıların altında toplamamızında bir anlamı var. Öncelikle Tek Adam sistemini bitirip güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçmeye hedef belirliyoruz. Bu doğrultuda da yapacağımız ilk iş genel başkanımız Meral akşener'i Başbakan yaparak bir çift mavi göz sistemine ülkemizi ileriye daima ileriye taşıma gayreti içerisindeyiz Bunu yapabilecek kudrete ve kabiliyete sahibiz Mustafa Kemal Atatürk'ün sözü ile Bunu yapabilecek güç damarlarımızdaki Asil kanda mevcuttur sözüne söyle istinaden sözlerime son veriyorum Allah'a emanet olun saygıyla kalın söyleyen Recep Sakarya alkışlarla kürsüden indi

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!