Telefon
WhatsApp
Nilay Dorsa İzmir'e bir tanıtım ve Yardım için geldi..
300 X 250 Reklam Alanı

Güzel manken ve şarkıcı Nilay dorsa deprem de vefat eden vatandaşlarımıza rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum dedi.Çok büyük bir yıkım yaşadım Allah böyle bir deprem daha göstermesin aileler birbirinden ayrıldı çoğu enkaz altında kaldı güzel ülkem ve insanlarımız çok büyük yara aldı.Artık Buna çok iyi inanmamız ve bilim adamlarının dediklerini harfiyen uygulamamız gerekiyor.İstanbul için beklenen deprem bugün olmazsa yarın mutlaka olacak dedi.Bizim tüm ülkede seferlik ilan edip evlerimizi acilen depreme dayanıklı ve korunaklı hale getirmek zorundayız çünkü hunharca doğaya verdiğimiz zararı doğa bir şekilde geri alıyor ders çıkarmamız lazım.Diyen güzel manken ve Şarkıcı Nilay Dorsa bugün bir yardım kuruluşunun öncülüğünde  memleketi İzmir'e gelerek gaziemir'de detay kuyumculuğun hazırladığı birbirinden şık takıları basın mensuplarına tanıttı. Nilay dorsa ayağın tozuyla geldiği gaziemir'de ben eski karşıyakalıyım İzmir'i de çok seviyorum arada böyle geldiğim zaman evime gelmiş gibiyim dedi detay kuyumculukta birbirinden pahalı takıları tanıtan güzel manken bundan böyle daha sık geleceğim dedi.
Nilay Dorsa Kimdir..

Nilay Dorsa Lise eğitim sürecinde iken voleybol oynamış ve yine bu dönemde vitrin mankenliği yapmıştır. Model ve mankenlik kariyerine Ertan Kayıtken ile tanışarak adım atmış, 2000 yılında Best Model of Turkey yarışması'na dahil olmuş ve yarışmadan 3.lükle ayrılmıştır. Peki, Nilay Dorsa kimdir? Nilay Dorsa kaç yaşında, nereli? Nilay Dorsa mesleği nedir? Nilay Dorsa hayatı ve biyografisi nedir? İşte detaylar haberimizde...
Nilay Dorsa Lise eğitim sürecinde iken voleybol oynamış ve yine bu dönemde vitrin mankenliği yapmıştır. Model ve mankenlik kariyerine Ertan Kayıtken ile tanışarak adım atmış, 2000 yılında Best Model of Turkey yarışması'na dahil olmuş ve yarışmadan 3.lükle ayrılmıştır .Nilay Dorsa aslen İspanyol bir anne ve İranlı Bir babanın kızı olarak 1982 yılında Tahran'da dünyaya gelmiştir. Oğlak burcudur. 2010 yılında Afrodizyak adlı albüm ile müzik dünyasına giriş yapmıştır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!