Telefon
WhatsApp
Nazilli’yi Sel Bozdoğanı Dolu Vurdu...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / BOZDOĞAN /Aydın, - AYDIN’ın Nazilli ilçesinde yağan şiddetli yağmur etkili olurken, Bozdoğan ilçesinde de dolu yağarak vatandaşları olumsuz etkiledi.
Nazilli’de Sanayi çarşısına giden yol üzerinde bulunan alt geçit su ile dolarak trafiğe kapatıldı. Evranlı Mezarlığına ve Uğur Soğutma Fabrikası önünde orta refüjde bulunan bir ağaç yola devrildi. Araç trafiğini olumsuz etkiledi. Nazilli ilçesinin Çapahasan, Sümer, Dumlupınar, Karaçay ve Yıldıztepe Mahallelerinde yağmur ve su baskınları nedeni ile olumsuzluklar yaşandı.
Yeşil Mahalle Bölgesinde yıldırım nedeni ile elektrikler kesintiye uğradı. Nazilli ve Aydın Büyükşehir Belediye ekiplerinin su baskınlarını önleme çalışmalarının sürdürdükleri öğrenildi.
Bozdoğan ilçesinde yağan sağanak yağmur ve dolu yağışı etkili oldu. Kemaliye Bölgesinde yağan sağanak yağmur ve dolu yağışı etkili oldu. İlçede aniden bastıran yağış nedeniyle ilçe merkezinde trafik akışı zaman zaman yavaşladı. Dolu yağışının etkili olduğu ilçede bazı sokak ve caddeler beyaza büründü. Dolu yağışına hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, korunmak için saçakların altına sığındı.
Dolu yağışının durmasının ardından ilçede dolunun yerini yağmura bıraktı. Yağan şiddetli yağmurda vatandaşları olumsuz etkiledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150