Telefon
WhatsApp
Nazilli Devlet Hastanesine İki Uzman Doktor Atandı..
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK. Nazilli. Aydın.. Nazilli Devlet Hastanesi’nde 2 yeni hekim göreve başladı. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Eren ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Dedeli hasta kabulüne başladı.
NDH uzman hekim atamaları sağlık hizmeti almakta olan tüm hastaları ve vatandaşları sevindirdi. Nazilli Devlet Hastanesine atamaları yapılan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ali Eren ile Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Dedeli hastanede göreve başlayarak hastalarını kabul etmeye başladı.
“BÜYÜK BİR NUFUSA HİZMET ETMEYE ÇALIŞIYORUZ”
Hastane başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya ve hastane yöneticileri hastaneye atanarak görevlerine başlayan uzman hekimleri polikliniklerinde ziyaret ederek başarılar dilediler. Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Necati Akkaya, “Hastanemiz büyük bir nüfusa en iyi bin şekilde sağlık hizmeti vermeye çalışıyor. Hastanemize yeni atanan Göz Hastalıkları ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanının atanarak hastanemizde hasta kabulüne başlamaları bizleri sevindirdi. Biz NDH olarak bölgemizde yaşamakta olan tüm vatandaşlarımıza en iyi bir şekilde sağlık hizmeti vermeye çalışıyoruz” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!