Telefon
WhatsApp
Nazilli Devlet Hastanesinde Mücize Diriliş
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – Aydın’ın Nazilli ilçesinde bulunan Devlet Hastanesinde bir mucize yaşandı. Nazilli Devlet Hastanesine kalbi durmuş olarak gelen bir hasta Hastanenin Acil Servisinde mucize bir şekilde hayata döndürüldü.
Aydın’ın Buharkent ilçesinde 20 Haziran 2022 günü kalp krizi geçiren 64 yaşındaki Mehmet Tuncer 112 Acil Servis ekiplerince acil olarak Nazilli Devlet Hastanesi Acil Servisine getirildi.
Acil Serviste bulunan Hastane Başhekim Vekili Acil Tıp Uzmanı Dr. Necati Akkaya ve Acil Tıp Uzmanı Dr. Pervin Sarıkaya hastaya 8 dakika boyunca kalp mesajı yaptılar. Ayrıca hasta 16 kez delibrile edilerek mucize bir şekilde hayata döndürüldü.
Nazilli Devlet Hastanesinin Acil Servisinde mucize bir şekilde hayata döndürülen hasta Mehmet Tuncer Hastanenin anastezi yoğun Bakım ünitesinde tedavisine devam edildi. İyileşen hasta hastaneden gün itibarı taburcu edildi. Kalbi durmuş halde getirildiği NDH.sinden iyileşerek taburcu olan Mehmet Tuncer’in iş insanlarından Tuncay Tuncer ve Turgay Tuncer kardeşlerin babaları olduğu öğrenildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!