Telefon
WhatsApp
Nazilli'de Toros Sesleri...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), DHA - TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyespor, 3. Ligde şampiyonluk yaşayan teknik direktör Mesut Toros ile el sıkışarak anlaşma sağladı. Eşin Group Nazilli Belediyespor’da teknik direktör arayışları Fethiyespor’dan istifa ederek ayrılan Mesut Toros ile el sıkışarak anlaşması ile son buldu.
Fethiye Sporda görev yapmakta iken geçen hafta istifası kabul edilmeyen Mesut Toros, yönetim kurulu ile tekrar görüşerek istifasını sundu ve kabul edildi. Akşam saatlerinde Nazilli’ye gelen Mesut Toros, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve Kulüp Başkanı Ünal Önal ile pazarlık masasına oturdu. Toplantının sonucunda kurt hocayla her koşulda anlaşma sağlandı. Siyah İnciler’de 2’nci Mesut Toros dönemi resmen başladı.
Nazilli Belediyespor’un 2 sezon önceki destansı şampiyonluğunun mimarlarından olan tecrübeli hoca Mesut Toros ile anlaşma sağlanması camiayı heyecanlandırdı.
Nazilli Belediyesporu 3 ligde iken şampiyon yapan tecrübeli hoca Nazilli’ye gelerek Kulüp Başkanı Ünal Önal ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir araya gelerek anlaşma sağladı.
Açıklamada bulunan Nazilli Belediye Spor Kulüp Başkanı Ünal Önal, “Nazilli’mizin de çok yakından tanıdığı Nazilli Belediyesporumuza 3.ligde şampiyonluk sevinci yaşatan tecrübeli Teknik Direktör Mesut Toros hocamız ile Nazilli’de bir araya gelerek anlaşma sağladık. Bunun içinde çok mutluyuz. Kendi tesislerimizde de sözleşmemizi imzalayacağız. Hocamızda oyuncularımız ile tanışarak çalışmasına başlayacak” dedi.
Nazilli’ye gelerek Nazilli Belediyespor ile anlaşma sağlayan Tecrübeli hoca Mesut Toros’ta, “Ben Nazilli’yi ve Nazilli Belediyesporu çok seviyorum. Nazilli Belediyesporun yeri bende apayrıdır. Çünkü Ben Nazilli Belediyesporda şampiyonluk sevinci yaşadım. Tekrar aynı başarıyı yakalamak için tekrar Nazilli’deyim. Bana teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettim ve koşarak’da Nazilli’ye geldim. İnşallah el ele vererek tekrar aynı başarıyı yakalayacağız. Çünkü Nazilli ve Nazilli Belediyespor bunu hak ediyor” dedi.

Nazilli Tarım ve Hayvancılık Fuarı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!