Telefon
WhatsApp
Nazilli’de Topuklu Efe’ye Sevgi Seli...
300 X 250 Reklam Alanı

AYDIN’ın Nazilli ilçesinde Büyük şehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katıldığı iftar sofrası vatandaşlarla doldu taştı. Nazilli’de Topuklu Efe’ye Sevgi Seli.
Aydın Büyükşehir Belediyesi, ve Belediye Başkanı Çerçioğlu, Nazilli Muammer Aksoy Mahallesi’nde yüzlerce vatandaşı iftar sofrasında buluşturdu. Yoğun katılım sağlanan iftar programda başkan Özlem Çerçioğlu, vatandaşlarla birlikte iftar yaptı.
Aydın Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında düzenlediği iftar programlarıyla vatandaşları bir araya getirmeye devam ediyor. Kent genelinde 7 ayrı noktada iftar programı düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, bugün de 15 bin kişiye iftar yemeği verdi. Efeler Atatürk Kent Meydanı ile Alanlı Mahalle Meydanı; Nazilli Muammer Aksoy Mahallesi; Söke Sazlıköy Mahallesi; İncirliova Acarlar Mahallesi; Çine Karakollar Mahallesi ve Kuyucak Yamalak Pazar Yeri’nde iftar sofraları kuruldu.
Başkan Özlem Çerçioğlu, Nazilli Muammer Aksoy Mahallesi’ndeki iftar programına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Çerçioğlu’na; CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı, Millet İttifakı ilçe başkanları ve muhtarlar da eşlik etti.
Vatandaşlar, birlik ve beraberliği yansıtan iftar sofraları için Başkan Çerçioğlu’na memnuniyetlerini dile getirdi. Başkan Özlem Çerçioğlu, ‘‘Ramazan ayı boyunca, birlik ve beraberliğimizi yansıtan bereketli iftar sofralarımızda halkımızla buluşuyoruz ve Ramazan ayı boyunca da buluşmaya devam edeceğiz’’ dedi.bahattinalbayrak Aydın..

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!