Telefon
WhatsApp
Nazilli Belediyespor teknik direktörlük görevine Cihan Erdil getirildi
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyesporda sağlık sorunları nedeni karşılıklı anlaşarak görevinden ayrılan Teknik Direktör Taner Öcal’ın yerine, Eşin Group Nazilli Belediyespor teknik direktörlük görevine Cihan Erdil getirildi.
Eşin Group Nazilli Belediyespor teknik direktörlük görevine Atletik Performans antrenörü olarak Çaykur Rizespor’da başlayan deneyimli çalıştırıcı, Göztepe’de yaptığı görevin ardından Bucaspor 1928’de antrenör olarak görev aldı.
Nazilli Belediyespor Kulüp Başkanı Ünal Önal ve yöneticiler ile Eşin Group Nazilli Belediyespor tesislerinde bir araya gelen Cihan Erdil, her konuda fikirbirliğine vardı. Başarılı çalıştırıcı kendini Nazilli Belediyespor’lu yapan imzayı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Spor Kompleksi’nde gerçekleştirdi. Teknik Direktör Cihan Erdil’in bugün ilk antrenmanına çıkarak futbolcular ile tanışmasının ardından çalışmalara başlayacağı öğrenildi.
Kulüp Başkanı Ünal Önal, “Taner Öcal hocamızın sağlık gerekçelerini belirterek karşılıklı olarak anlaşarak ayrılmasının ardından camiamızı ve Nazilli’yi iyi tanıyan Son olarak Bucaspor 1928’de görev yapan Teknik Direktör Cihan Erdil ile her konuda anlaşma sağlayarak sezon sonuna kadar sözleşmemizi imzaladık. Tüm camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun inşallah”

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!