Telefon
WhatsApp
Naz-Naz şehirle kenetlendi
300 X 250 Reklam Alanı

Naz-Naz şehirle kenetlendi

Eşin Group Nazilli Belediyespor’umuzda kombine satışları tüm hızıyla devam ediyor. Taraftarlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kombine biletlerin satışına bugün Nazilli Belediye Meydanı’nda kurulan stantta devam etti.
TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Eşin Group Nazilli Belediyespor’umuzda sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği kombine bilet satışları sürüyor. Kurduğu güçlü kadrosuyla 2022-2023 sezonunda hedefine ulaşmak ve seyirci gücünü her maç arkasına almak isteyen Siyah İnciler, Nazilli Belediye Meydanı’nda kombine satış stanttı açtı. Nazilli Belediye ve Kulüp Onursal Başkanımız Kürşat Engin Özcan açılan bilet satış standını ziyaret ederek, kombine biletlerden temsili olarak 2 kapalı ve 1 açık tribünden olmak üzere 3 adet satın aldı. Başkan Özcan, ilçede yaşan sporsever engellilere de destek vermek amacıyla engelli yakınlarına 60 adet kombine kart satın alarak hediye etti.

ENGELLİ VATANDAŞLARIN AİLELERİNE KOMBİNE DESTEĞİ
Nazilli’de bulunan engelli derneklerinin başkanları da Belediye Meydanı’nda açılan standa ziyarette bulundu. Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ziyarette Nazilli Bedensel Engelliler Derneği (NBED) Başkanı Ali Köse, Nazilli Engelliler ve Engellilere Destek Verenler Derneği (NAZENDER) Başkanı Tayfun Yazıcı ile Nazilli Engelsiz Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Ünlü’ye Nazilli Belediyespor’a verdiği destekler nedeniyle teşekkür etti. Dernek başkanlarına, engelli vatandaşların ailelerine verilmek üzere toplamda 60 adet kombine bilet Başkan Özcan tarafından satın alınarak hediye edildi.

‘ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ’
Engelli vatandaşların aile bireylerinin maça girerken herhangi bir zorluk yaşamamaları için böyle güzel bir projeyi gerçekleştirdiklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Nazilli yönetimine ve spor kulübü arkadaşlarıma, dernek başkanı arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Nazilli’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Çok güzel bir takım oluşturduk. Engelleri aşarak güzel bir şampiyonluk elde ederiz. Bu noktada engelli vatandaşlarımıza girişlerimiz ücretsiz yanlarında gelen engel durumuna göre de refakatçileri ücretsiz girebiliyor. Biz aile bireylerinde de herhangi bir zorluk yaşanmaması için güzel bir proje oluşturduk. Engelleri aşarak hem Nazilli’deki sorunları çözeceğiz hem de Nazillisporumuzu şampiyon yapıp bir üst lige çıkacağız” dedi.

“YÖNETİME TEŞEKKÜRLER”
NAZENDER Başkanı Tayfun Yazıcı ise, “Nazilli Belediyespor yönetimine çok teşekkür ediyoruz. İlerde böyle büyük stadımız olur inşallah. Engellilerimiz daha geniş alanlarda maç izleyebilirler. Engelsiz şehir için bir yerde çalışmaların başlaması lazım. Sporla başladık inşallah devamı gelir” diye konuştu.

“İNŞALLAH BİR ÜST LİGE ÇIKABİLİRİZ”
Nazilli Engelsiz Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Ünlü, Nazilli Belediyespor yönetimine ve Başkan Özcan’a teşekkür ederek, “Öncelikle Nazillispor yönetimine ve Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu proje sayesinde engeliler, Nazilli Belediyespor’a bir destek verirken artık iki destek vermiş olacaklar. İnşallah bu desteklerle önümüzdeki yıl bir üst lige çıkabiliriz. Engeliler adına herkesi tribünlere davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

“ENGELLİ SPOR KADROSU KURMAK İSTİYORUZ”
Nazilli Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Ali Köse; “Başkanımıza ve Nazilli Belediyespor’umuza bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ederiz. Engelli kadrosuyla Nazilli’de engelli sporu da kurmak isteriz. Bizde güzel bir kadro çıkarmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

“TÜM HALKIMIZI BEKLİYORUZ”
Maç günü ve biletlerin satışıyla ilgili açıklamada bulunan Eşin Group Nazilli Belediyespor Kulüp Basın Sözcüsü Ümit Özmen de, “Stadın hem ÖRKOOP hem de Sakarya tribünlerinde engellilerimize yer ayrılıyor. Engelli yakınlarımızın maça daha rahat girebilmesi için bu projeyi gerçekleştirdik. Nazilli Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan da sağolsun 60 adet bilet satın aldı. Tekerlekli sandalye ile gelen engelli vatandaşlarımız için tellerin hemen arkasındaki kapalı alanda bir yer ayırdık. Maalesef stadımız bu konuda yetersiz ancak hem yönetim kurulu olarak hem de Nazilli Belediyesi olarak stadımızın yenilenmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Açık ve Kapalı tribünlerimiz için satışlarımız devam ediyor. Aynı zamanda Pazar günü statta maç öncesi satışlarımız devam edecek. Nazilli halkını maça bekliyoruz. 12. adamın sahada desteğini görmek istiyoruz. Stada, Biletle değil Kobine ile gir diyoruz” dedi.

Nazilli Tarım ve Hayvancılık Fuarı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!