Telefon
WhatsApp
Naz Naz da sürpriz istifa...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ /Aydın, - TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyespor’da şok istifa. Nazilli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Ümit Özmen görevinden istifa etti. Özmen istifasını, sezonun son maçının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
Nazilli Belediyespor, heyecan dolu maçın ardından şok edici bir haberle sarsıldı. Siyah beyazlı kulübün Başkan Yardımcısı Ümit Özmen, Bursaspor karşılaşmasının ardından sosyal medyadan yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

-Nazilli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Ümit Özmen, ‘Taraftarımıza teşekkür ediyor, camiamızdan özür diliyorum’

Nazilli Belediyespor Kulüp Başkan Yardımcısı Ümit Özmen paylaşımında taraftar ve camiadan özür dileyerek, istifa sebebinin iş yoğunluğundan dolayı olduğunu belirterek, “Nazilli Belediyespor’umuzun Mart 2022’de gerçekleşen olağanüstü genel kurulunda Kulüp Başkanımız Ünal Önal ve Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın ricaları üzerine yönetimde yer almış, Basın Sözcülüğü görevini üstlenmiştim. Bu süreçte üzerime atfedilen tüm görevlerini yerine getirmeye çalıştım. 1 yıl sonra Mart 2023’de her ne kadar aktif mesleki görevlerimden dolayı yeni yönetimde görev almak istemediğimi belirtsem de Ünal Önal başkanımızın o özverisi ve iyi niyetine karşı ricası üzerine bu zorlu yoldaki yol arkadaşlığını bırakamadım.
Şeffaf, sistemli ve Nazilli ile bütünleşen bir kulüp oluşması için elimden geleni yapmaya çalıştım ama maalesef her dişli çarkında olduğu gibi istediğin şeyler maalesef, istediğin gibi olamıyor. Elbette ki şimdi mesleğimden dolayı daha önce kendilerini eleştirdiğim yönetici ağabeylerimiz ve sahte hesap sahipleri ‘demek ki neymiş Ümit, yöneticilik yapmak kolay değilmiş. O eleştirilere sen katlanacaksın’ dediklerini duyuyorum. Haklıdırlar. Tüm vefakar ve fedakar taraftarımız gibi eleştirmelerinde hak veriyorum.
Sonuçta mazisi şanlı zaferlerle dolu olan ve bu yıl birçok amatör ve profesyonel branşlarda gerek Dünya Dereceleri, gerek Avrupa Dereceleri, gerekse Türkiye Dereceleri ve play-off gruplarına kalma başarıları gösterdik. Ancak Amiral Gemisi olarak tabir edilen A Takımı’mızda istenilen ve beklenen başarıyı elde edemedik. Son maça kadar bir play-off yolu bir düşme hattı ateşi arasında kalarak taraftarımızı ve sevenlerimizi çok üzdük, kahrettik. O veya Bu sebepten dolayı kimin kalbini kırdıysam, kimi üzdüysem herkesten özür diliyor, hepsinden haklarını helal etmelerini istiyorum.
Kulüp Başkanımız Ünal Önal başta olmak üzere Onursal Başkanımız Kürşat Engin Özcan ile bu süreçte gördüğüm ve her zaman birlikte çalışmaktan gurur duyduğum birçok yönetim kurulu üyesi ağabeyime ve kardeşlerime, kulübümüz çalışanlarına, Alt Yapı Hocalarımıza, Amatör Branşlarda mücadele eden sporcularımız ve hocalarımıza, camiamızın her ferdine bana güvendikleri ve destek verdikleri, bu şanlı Kulübün son 2 aydır da Başkan Yardımcısı olarak güvendikleri için tek tek teşekkür ederim.
Özellikle Nazilli Meydan ve Alem Gençlik taraftar gruplarımız başta olmak üzere bu kulübümüze emek veren herkesten tekrar özür dilerim. Bugün itibariyle Aydın Ses Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü görevim başta olmak üzere Nazilli Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı, Ege Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcılığı ve Medya-İş Sendikası’ndaki görevlerimin yoğunluğu nedeniyle Nazilli Belediyespor’daki Başkan Yardımcılığı görevim başta olmak üzere yönetim kurulu üyeliğinden affımı talep ediyorum. Bu süreçten sonra da üzerime düşeni dün olduğu gibi bugünden sonra da yapacağıma söz veriyorum. Nazilli Belediyespor’umuzun önümüzdeki yıl başta olmak üzere önümüzdeki süreçlerde çok başarılı olacağına inancım tamdır. Alt yapısı ile gurur duyulacaktır” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!