Telefon
WhatsApp
MYO'dan Sümerbank ta Çevre Bilinci...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – AYDIN’ın Nazilli ilçesinde bulunan Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO’da çevre düzenleme etkinliği gerçekleştirildi. Nazilli Sümerbank Basma Fabrikası içerisinde bulunan ADÜ’ye bağlı Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda (MYO) çevre bilincini geliştirmek amacıyla çevre düzenleme etkinliği gerçekleştirildi.
Nazilli Belediyesi ve Aydın Peyzaj’ın desteği ile gerçekleştirilen çevre düzenleme etkinliğine akademik, idari personel ve öğrenciler katıldı.
Okulun akademik personeli, İdari Personel ve okul öğrencileri, okul dersliklerinin bulunduğu alanlarda derslik duvarlarını boyama, bahçe temizliği, ağaç budama ve yol boyunca değişik cinslerden oluşan çiçek dikimlerini gerçekleştirdiler.
Mustafa Kemal Atatürk’ün 9 Ekim 1937 tarihinde açmış olduğu Nazilli Sümerbank Basma Fabrikası içerisinde yer alan ADÜ’ye bağlı Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO’yu güzelleştirmek ve Atatürk’ün emanetine sahip çıkmak amacıyla düzenlenen etkinlik, gün boyunca devam etti. Duruma göre etkinliğin ilerleyen günlerde de plan ve program dahilinde devam edebileceği belirtildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150