Telefon
WhatsApp
Mustafa ABAK'TAN Teşekkür Konuşması...
300 X 250 Reklam Alanı

28.dönem AK Parti Aydın Milletvekili adayı Mustafa Abak Seçim sonrası yapmış olduğu teşekkür konuşması. 

Kıymetli Aydınlı Hemşehrilerim,
Çok değerli yol ve dava arkadaşlarım;

Cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimlerinden biri olarak tarihe geçecek 14 Mayıs gününü geride bıraktık. Ülkemizde oy sayım işlemleri devam ederken, Cumhur İttifakı olarak yine milletimizin teveccühü ile TBMM’de zaferimizi elde ettik. Cumhurbaşkanlığı oy sayımları da devam ederken, açılan sandıklara göre milletimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güvenini bir kez daha sandıkta gördük.

İlimizde de oy sayımları tamamlandı. Aydın’ımızda hemşehrilerimizin takdirine her zaman saygı duyuyoruz. Seçilen tüm milletvekillerimizi tebrik ediyor, görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.

Seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen öncelikle kıymetli eşim ve kızlarıma, İl Başkanımıza, Milletvekillerimize, Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza ve teşkilatımızın her kademesinde görev alan yol arkadaşlarımıza, muhtarlarımıza ve değerli basın mensubu kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Gittiğimiz her bölgede bizleri samimiyetle karşılayan hemşehrilerimize ayrıca teşekkür ediyorum.

Biz milli iradenin önünde her zaman saygıyla eğildik, eğiliyoruz ve eğileceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedeflerimizi gerçekleştireceğimiz inancım ile seçim sonuçlarının milletimiz, ülkemiz, ve Aydınımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Doğru zamanda,doğru adamla, doğru adımlarla yola devam inşallah…

Av.Mustafa ABAK

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!