Telefon
WhatsApp
Milletvekili Yavuz Sultanhisar'da Vatandaşlarla Buluştu
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / SULTANHİSAR / (Aydın), – AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, Sultanhisar ilçesinde ve kırsal Mahallelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Mahalle muhtarlarından sorunları ile ilgili bilgiler aldı.
Ziyaretlerde AK Parti Sultanhisar ilçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, Kadın Kolları Başkanı Serap Öztürk ile ilçe yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundular. Milletvekili Metin Yavuz ve beraberindekiler ilk olarak Sultanhisar Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulunarak, Nöbetçi personel ile görüşerek sorunlarını dinlediler.
Hazırlanan program dahilinde AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, Kadın Kolları Başkanı Serap Öztürk ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kırsal Uzunlar Mahalle muhtarı Mesut Bayraktar, Demirhan Mahalle muhtarı Erdal Ülker, İncealan Mahalle muhtarı Tolga Turan, Kılavuzlar Mahalle muhtarı Necdet Atalay ve Yağdere Mahalle muhtarı Önder Soysal ile, bir araya gelerek vatandaşlarla sohbet edip Mahalle muhtarlarından kırsal mahallelerin eksikliklerini tek tek not aldı.
Milletvekili Metin Yavuz son olarak da İmar planı nedeni ile Türkiye’nin Paris’i olan Atça Mahallesinde İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile İstasyon Çay Bahçesi’nde bir araya geldi.
Sultanhisar İlçesi ve bölge ile ilgili olarak karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundular.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150