Telefon
WhatsApp
Kuyucakta Sel Yaraları Sarılmaya Başlandı...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / KUYUCAK /Aydın, - AYDIN’IN Kuyucak ilçesi yağan şiddetli yağmur sonrasında sel felaketine uğramasının ardından Kuyucak Belediyesine ait tüm ekipler Kuyucak ilçe Merkezi ve kırsal mahallelerinde sel sonrası yaralarını sarıyorlar.
Kuyucak ilçesinde etkili olan sağanak yağış hayatı olumsuz etkilerken, ilçe merkezindeki mahallelerde cadde ve sokaklarda kırsal mahallelerde büyük ölçüde hasarlara yol açtı.
Kuyucak Belediyesine ait tüm ekipler ekipmanları ile birlikte sel sonrası meydana gelen yaraları sarmak için seferber oldular.
Şiddetli yağmurun etkisiyle hasar gören alanlarda felaketin yaralarını sarmak için anında çalışma başlatan Kuyucak Belediyesine ait tüm ekipler, sorumlu oldukları yolları temizledi ve onarım çalışmalarını başlatarak şiddetli yağış sonucu oluşan sel afeti sonrası baskın ve tahribatlara anında müdahale ettiler.
Kuyucak Belediyesi Temizlik Ekipleri tarafından çamurla kaplanan yollar temizlenirken farklı noktalarda müdahale ve hasar tespit çalışmaları sürdürüldü. Çalışmalar sürüyor.
Kuyucak Belediye Başkanı Mehmet Çömden, “Kuyucak Belediyesi olarak ilçemizde yaşanan sel felaketi sonrası tüm ekiplerimiz anında müdahale ederek vatandaşlarımızın yardımına koştu. Ekiplerimiz, temizlik çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Tüm Kuyucaklı vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Allah, ülkemizi her türlü afetlerden korusun. Gerçekten de büyük bir felaket atlattık” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!