Telefon
WhatsApp
Kuyu cinayetinin faali yakalandı...
300 X 250 Reklam Alanı
 
Kuyu cinayeti faali yakalanarak adalete teslim edilmiştir. 
İl Emniyet Müdürlüğü Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğü’müzce yapılan İstihbari çalışmalar sonucunda 04.06.2011 günü Dereköy mevkii Ortaklar Mahallesi Germencik/ AYDIN adresinde gerçekleşen sosyal medyada ve televizyonda  “KUYU CİNAYETİ” olarak bilinen, T.G ve G.E nin öldürülerek kuyuya atılması olayının faili firar şüphelilerinden H.A. İsimli şahıs Germencik İlçe Emniyet Müdürlüğümüz, Aydın İstihbarat Şube Müdürlüğü, Aydın Asayiş Şube Müdürlüğü ve İzmir Cinayet Büro Amirliği destekleriyle yapılan operasyonda 13.03.2023 günü İzmir İlinde İlçe Emniyet Müdürlüğümüz Ekiplerimizce yakalanmıştır.
Şüpheli H.A’nın G.E yi Aydın Ağır Ceza İlamat Masası’nca Kasten Öldürme suçundan 10 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI olduğu tespit edilmiş, sevk edildiği Aydın 2.Ağır Ceza Mahkemesince T.G yi KASTEN ÖLDÜRME suçundan, Aydın 1.Ağır Ceza Mahkemesince SİLAHLI YAĞMA suçları kapsamında TUTUKLANMIŞTIR.
    Halkın huzur ve güvenliği kamu düzeninin sağlanması suçların aydınlatılması suç ve suçlularla etkin mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarımız karalılık ve azimle sürdürülecektir.
 
Kamuoyuna duyurulur.
                                                                                    AYDIN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!