Telefon
WhatsApp
Kuşadasında Hırsızlar Bu Sefer Kaçamadı...
300 X 250 Reklam Alanı
 
 
 
 
 
  T.C.
AYDIN VALİLİĞİ
İl Jandarma Komutanlığı
                                                                                                           
 
BASIN BÜLTENİ
 
Aydın ili Kuşadası Güzelçamlı Mahallesi'nde icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında makul şüphe üzerine durdurulan (S.Y) ve (M.G) isimli şahısların yapılan kaba üst aramasında (R.Ö) isimli başka bir şahsa ait çalındığı değerlendirilen cüzdan, kimlik, banka kartları, çeşitli cins ve özelliklerde nereye ait olduğu bilinmeyen (20) adet anahtar ayrıca ellerinde bulunan çanta içerisinde hırsızlık sonucu ele geçirildiği değerlendirilen yaklaşık (25) kg çeşitli ebatlarda kesilmiş halde bakır kablo, bakır klima hortumları ve uyuşturucu içiminde kullanılan bong aparatı ele geçirilmiştir.
Jandarma Suç Araştırma Timi ve Asayiş ekiplerince yapılan araştırma sonucu (R.Ö) isimli şahsın bağda çalışırken ağaca asmış olduğu montun cebinden kimlik, cüzdan ve banka. kartlarının çalındığı tespit edilmiştir.  
Bakır malzemelerin ise bölgede faaliyet yürüten bir otelden çalındığı tespit edilmiştir şüphelilerin sağlık kontrolünde yapılan testlerinde uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilmiştir. Adli süreç devam etmektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!