Telefon
WhatsApp
Karakuş, üyelere ücretsiz danışmanlık desteği sağlayacak
300 X 250 Reklam Alanı

Karakuş, üyelere ücretsiz danışmanlık desteği sağlayacak

Nazilli Ticaret Odası Başkan adayı Erol Karakuş, e-ticaret, dijital pazarlama ve sosyal medya üzerinden internet satışlarıyla ürünlerini pazarlayan üyelere ücretsiz eğitim ve tasarım danışmanlığı hizmeti vereceklerini açıkladı. Karakuş’un söz konusu projeleriyle Nazilli Ticaret Odası üyeleri, ticaret hacmini genişleterek ekonomik kazançlarını arttıracak.
Nazilli Ticaret Odası’nda üyeler, 1 Ekim’de sandık başına giderek yeni başkanını seçecek. Beyaz liste ile seçime katılacak olan Nazilli Ticaret Odası başkan adayı Erol Karakuş, hazırladığı projelerle üyeleri heyecanlandırdı. Üye odaklı çalışma anlayışını Nazilli Ticaret Odası’na yansıtacak olan başkan adayı Karakuş, e-ticaret, dijital pazarlama ve sosyal medya üzerinden internet satışlarıyla ürünlerini pazarlayan üyelere ücretsiz eğitim ve tasarım danışmanlığı hizmeti vereceklerini açıkladı.
EĞİTİMLER YÜZ YÜZE OLACAK
Söz konusu projelerle ilgili bilgiler veren Karakuş, “Beyaz liste olarak seçimi kazandığımız takdirde, e-ticaret, dijital pazarlama ve satış alanlarında faaliyet gösteren üyelerimize kendi sektörlerinde katkı sunmak için konunun uzmanları tarafından yüz yüze ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti sağlayacağız. Ayrıca bölgemizde son yıllarda sosyal medya üzerinden internet satışlarıyla ürünlerini pazarlayan üyelerimizin PR ajanslarına ödedikleri paranın işletmelerinde kalması için grafiker ve görsel tasarım danışmanlığını da ücretsiz vereceğiz!” dedi.
“TÜM HARCAMALARIMIZ ŞEFFAF OLACAK”
Karakuş, açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “Bu alanda sayısı hızla artan genç girişimcilere de sektörel bazda ücretsiz hizmet verecek danışmanlarla ticaretinize profesyonel desteği getireceğiz. Sizlere söz veriyorum, bütün üyelerimiz “İyi ki Nazilli Ticaret Odası üyesiyim” diyene ve aidiyet duygusunu tüm üyelerimize hissettirene kadar mücadele edeceğim. Aidatlarının her kuruşunun hesabını üyelerimize vereceğiz. Tüm harcamalarımız şeffaf olacak ve yayınlanacak!”
Karakuş’un ücretsiz eğitim ve tasarım hizmeti projeleri, Nazilli Ticaret Odası üyelerine büyük değer katacak. Söz konusu projelerle ticaret hacmini genişleterek ekonomik kazançlarını arttıracak olan Nazilli Ticaret Odası üyelerinden Karakuş’a tam destek geldi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!