Telefon
WhatsApp
Gaziler Günü kutlandı...
300 X 250 Reklam Alanı

Başkan Özcan Gazilerin yanında
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla ilçe genelinde düzenlenen etkinliklere katıldı.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e mareşal rütbesi ve gazi unvanı verilişinin 102’nci yıldönümü ve 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Nazilli’de bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Hazırlanan program kapsamında İstasyon Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önüne çelenk bırakmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunarak Eğriboyun Mezarlığı’ndaki Şehitler ve Gaziler Mezarlığı ziyaret edildi.

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi önünde düzenlenen programda ise tavuk pilav hayrı yapıldı.

Tüm Gazilerin Gaziler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Bugün Nazilli Muharip Gaziler Derneği Başkanımız Hasan Karataş ve kıdemli büyüklerimiz, kıymetli gazilerimizle bir araya gelmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Onların bilgi ve birikimlerinden faydalanmak, vatanseverliğine şahit olabilmek bizler için paha biçilemez. Allah kendilerine sağlıklı uzun ömürler versin. Başta Cumhuriyetimin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatanımız için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. 19 Eylül Gaziler Günü kutlu olsun” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!