Telefon
WhatsApp
Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi Aşure ve Lokma Hayrına Yoğun İlgi
300 X 250 Reklam Alanı

Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi Aşure ve Lokma Hayrına Yoğun İlgi

İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkan Vekili Mesut Öztunç ve partililer Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cem evi Derneğinde düzenlenen Aşure ve Lokma Hayrına katıldı.

Muharrem ayında matem oruçlarını tutan alevi vatandaşlar oruçlarının bitimi olan 12. Gününde matem orucu lokması ve aşure günü etkinliği huzurunu yaşadı. Nazilli Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cem Evi Derneği’nde, Nazilli Belediyesi tarafından düzenlenen matem orucu lokması ve aşure günü etkinliğine İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Nazilli Kaymakam Vekili Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, MHP Parti İl Başkanı Haluk Alıcık, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkan Vekili Mesut Öztunç ve İYİ Parti İlçe Teşkilatı üyeleri, Nazilli CHP İlçe Başkanı Serdar Alptekin ile Parti Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Mehmet Eren, Meclis Üyeleri, Aktif diğer Siyasi Parti Temsilcileri, sivil toplum ve meslek odası yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Dernek Başkanı Dede Mehmet Akyüz ile birlikte ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Özcan Misafirleri kapıda karşıladı. Dede Akyüz’ün okuduğu dua sonrası etkinliğe katılan İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin, Nazilli Kaymakam Vekili Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner ile MHP Parti İl Başkanı Haluk Alıcık vatandaşa Aşure ve lokma dağıttı.