Telefon
WhatsApp
Didim’de intihar...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / DİDİM / (Aydın), - AYDIN’ın Didim ilçesinde yaşayan 16 yaşındaki çocuk, evlerinin banyosunda kendisini ip ile asmak sureti ile intihar ederek canına kıydı.
Edinilen bilgilere göre olay, Didim merkez Çamlık Mahallesi’nde saat 07:00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; sitede yer alan bir konutta ailesiyle birlikte yaşayan Yenihisar Anadolu Lisesi 11. Sınıf öğrencisi Ayber Kasım Özdal, ailesine banyoya gireceğini söyledi. Özdal, uzun süre banyodan çıkmayınca ailesi durumdan şüphelenip banyoya girdiklerinde, korkunç manzarasıyla karşılaştılar.
Banyoda Kasım Ayberk Özdal’ın kendini astığını gören ailesi, durumu 112 ekiplerine bildirdi. Olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, Özdal’ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlatılırken, 16 yaşındaki çocuğun ölüm nedeninin belirlenmesi için Cumhuriyet Savcılıda incelemede bulundu. Cenazesi ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Olaylailgili soruşturmanında sücrdürülmekte olduğu ve cenazenin yanır Adli Tıp kurumunda işlemlerinin tamamlanmasının ardından yarın öğle namazında Didim ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi. 16 yaşındaki Ayber Kasım Özdal’ın ölümü Didim ilçesinde üzüntü ile karşılandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!