Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayınlandı...
300 X 250 Reklam Alanı

AK Parti Aydın milletvekili adayı Mustafa Abak yaptığı açıklamada. Denizli otobanı ile ilgili projenin bağlantı yolları ile ilgili konuşmasında bölgemiz ticareti acısından büyük bir önem arz etmektedir dedi. Resmi gazetede yayımlanan projeyi duyurdu. 

 

“Aydın-Denizli Otoyolu ve Bağlantı Yolları Projesi çerçevesinde Köşk-Ödemiş Devlet Yolu trafiğinin otoyola bağlanması amacıyla hayata geçirilen proje, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayınlandı.

Bölgemizin ticareti açısından büyük önem arz eden ve hem güzergahta bulunan mahallelerimize hem de ilçeler arası ulaşım kolaylığı sağlayacak olan Köşk-Ödemiş Karayolu Projesi çerçevesinde yaklaşık 40 kilometrelik yolun birinci etap genişletme alanlarının kamulaştırılması ve yapım işi için çalışmalara kısa sürede başlanıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’na ve bu proje için uğraş veren 27. Dönem Milletvekillerimize teşekkür ediyorum. Aydınımıza hayırlı olsun.”

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!