Telefon
WhatsApp
Cumhurbaşkanı Erdoğan Özcan’a rozetini kendisi taktı
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), DHA - AYDIN’ın Nazilli ilçesinin İYİ Partili Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Ankara’da resmen AK Partili oldu. AK Parti Grup toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye katılan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a rozetini kendisi taktı. Başkan Özcan’da resmen AK Partili olmuş oldu.
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, dün İYİ Parti’den istifa ederek AK Parti’ye geçti. Ankara’ya giden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, AK Parti Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz, Mustafa Savaş, Rıza Posavi ve Bekir Kuvvet Erim ile bir takım görüşmeler yaptı. Bugünde TBMM’ndeki AK Parti Grup toplantısına katıldı. Başkan Özcan’ı Ankara’ya giden AK Partiye katılan Belediye Meclis üyeleri ve Merkez ile kırsal (Köy) Mahalle muhtarları da yalnız bırakmadılar.

-Nazilli Belediye Başkanı Özcan ve Belediye Meclis üyelerine Erdoğan tarafından alkışlarla AK Parti rozetleri rozet takıldı

Alkışlarla kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan guruba hitaben yaptığı konuşmasının ardından Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkarı Recep Tayyip Erdoğan rozetini taktı. İYİ Parti’den istifa eden Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan resmen AK Partili yapmış oldu.
Rozet takımında yarıca CHP Aydın İl Başkan Yardımcılığından istifa ederek AK Partiye geçen Mustafa Ertekin, iyi Parti Nazilli Belediye Meclisi üyeliğinden istifa eden Ali Gölgesiz’inde rozetlerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı.
Rozet takımında Nazilli’den Ankara’ya TBMM’ne giden AK Partinin grup toplantısının ardından rozet takma törenine katılan Nazilli’nin Merkez ve Kırsal Mahalle muhtarlar ve AK Partililer ‘Nazilli İl Olsun’ sloganları attılar.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti rozetinin takmasının ardından resmen AK Partili olan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Bugün burada olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum. Düzce’de meydana gelen deprem dolayısıyla Türk milletine geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Askerimiz bu aziz milletin toprağına canını koyarak seferberdedir Allah ayaklarını taşa değdirmesin. Tüm dünya dolayısıyla ülkemiz zorlu bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu dönem içerisinde Sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı birlik beraberlik davetine icabet etmemek olmazdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hüsnü kabullerinizden dolayı teşekkür ederim. Memlekete ve millete hizmet etmek için her zaman emrinizdeyim” dedi.

Nazilli Tarım ve Hayvancılık Fuarı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!