Telefon
WhatsApp
Cihan Erdil takımının başında ilk antrenmanına çıktı
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – TFF 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Eşin Group Nazilli Belediyesporun sözleşme imzaladığı yeni teknik direktörü Cihan Erdil takımının başında ilk antrenmanına çıktı.
TFF 2. Lig Beyaz Grupta 3. Hafta karşılaşmasında cumartesi günü saat 16.30’da Nazilli şehir stadında Çorum Futbol Kulübünü misafir edecek olan Eşin Group Nazilli Belediyespor yeni sözleşme imzaladığı Teknik Direktör Cihan Erdil gözetiminde hazırlıklarına devam ediyor.

Dün 14 yıl önce futbol oynadığı Nazilli Belediyesporda Teknik Direktör olarak sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan ve ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıkan yeni Teknik Direktör Cihan Erdil, ısınma hareketleri sonrasında futbolcularımız dar alanda baskı ve press çalışması sonrasında belirlenmiş alanda hızlı top kullanma çalışması yaptırdı. Antrenmanın son bölümünde çift kale oyun çalışması yapan futbolcularımız, streching ile günün antrenmanını tamamladılar.
Teknik Direktör Taner Öcal’ın sağlık nedenleri ile ayrılmasının ardından Eşin Group Nazilli Belediyespor ile sezon sonuna kadar sözleşme imzalayan Teknik Direktör Cihan Erdil, “14 yıl önce futbol oynadığım Nazilli Belediyespora bu gün teknik direktör olarak döndüğüm için büyük bir mutluluk ve sevinç içerisindeyim. Ben Nazilli’yi ve Nazilli Belediyesporu çok seviyorum. Buraya da severek geldim. İnşallah futbolcu arkadaşlarımız ile sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız. Bu hafta sonunda ilk galibiyetimizi almak istiyoruz. Oyuncu arkadaşlarımız da bunu çok istiyorlar. Biz bunu başaracağız. Tüm taraftarlarımızıda Cumartesi günü sahaya bekliyoruz” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!