Telefon
WhatsApp
CHP Nazilli Gençlik kolu başkanlığına Taze Kan...
300 X 250 Reklam Alanı

İlçe örgütümüzün ilçe yönetim kurulu ve kadın kolları yönetim kurulundan sonra yeniden yapılanma sürecinde CHP Gençlik Kolları Başkanlığına Yağız Çağlar atanmıştır. Bu onurlu göreve atanan Gençlik kolları başkanı ve yönetim kuruluna başarılar diliyor,partimize Nazilli’mize ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.
Partimizin 100.yılında yenilenen genç,dinamik ve enerjik kadrolar ile yerel seçimlere yönelik çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Genel Merkez Yöneticilerimizin yaş ortalamasının 43 olduğunu gözönünde bulundurduğumuzda partimiz gençlere ve gençliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtlamıştır.
CHP Nazilli örgütü bugünkü gençlik kolları yapılanmasının ardından liyakatlı kadrolarla yapılanma sürecini tamamlamıştır.
Cumhuriyetmizin 100.yılında halkımızın yüzünü güldürecek kadrolar ile çalışmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum.
CHP nazilli olarak birlik beraberlik içerisinde Büyükşehir belediye başkanımız Aydınımızın ve Ülkemizin gururu Özlem Çerçioğlu ile yerel seçimlerde %70 oy oranı ile kazanacağımıza ve Nazilli Belediye Başkanlığı seçimini de rekor bir oy oranı ile kazanacağımıza kimsenin şüphesi olmasın

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150