Telefon
WhatsApp
Bozdoğan'lılar müjde....
300 X 250 Reklam Alanı

TOKİ Aydın projesinde son dakika müjdesi...

Sadece bir ilçede 196 ucuz konut inşaedilecek! Kaçırmayın!2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aydın projesinin ihalesini yarın gerçekleştirecek2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Aydın projesi için start verdi.

Dar gelirli aileleri düşük taksitler ve peşinatlarla konut sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakle beklenen Aydın projesini Bozdoğan ilçesinde inşa edecek.Aydın Bozdoğan ilçesi, Hisar Mahallesi'nde hayata geçirilecek olan TOKİ projesinin ihalesi yarın saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

196 adet konutun yer alacağı TOKİ Aydın Bozdoğan projesinde ayrıca konutların yanı sıra 3 dükkanlı ticaret merkezine de yer verilecek.Aydınlıların yüzünü güldüren TOKİ Aydın Bozdoğan projesinde altyapı ve çevre düzenlemesi işine de yer verilecek. Merakla beklenen proje açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

TOKİ Aydın 2022 projesinin yer tesliminden itibaren 500 takvim gününde tamamlanması planlanıyor.

Nazilli Tarım ve Hayvancılık Fuarı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!