Telefon
WhatsApp
Bozdoğan'da kaybolan yaşlı kadını Jandarma 2 gün sonra buldu...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / BOZDOĞAN / (Aydın), – AYDIN’ın Bozdoğan ilçesinde kaybolan yaşlı kadını 2 gün sonra jandarma çukur içerisinde buldu. Bozdoğan ilçesinde kaybolan 78 yaşındaki yaşlı kadın, Jandarma ekiplerinin yoğun arama çalışmaları sonucunda yaşamakta olduğu yerin 200 metre uzağındaki bir çukur içerisinde buldu.
Bozdoğan ilçesinin kırsal Altıntaş Mahallesinde yaşamakta olan 78 yaşındaki D.B. isimli yaşlı kadın 18 Aralık’ta ortadan kayboldu. Ailesi ve yakınlarının haber alamadığı yaşlı kadının bulunması için mahalle muhtarı Yüksel Çankaya, kaybolan yaşlı kadının bulunması için jandarma ekiplerinden yardım istedi. Aldıkları kayıp ihbarı üzerine harekete geçen jandarma ekipleri yaşlı kadın için arama çalışması başlattı.
Jandarma ekiplerinin yapmış oldukları yoğun arama çalışmaları sonucunda aynı gün akşam saatlerinde kayıp yaşlı kadın, köyün 200 metre ilerisinde çukur içerisinde sağ olarak bulundu.
Kaybolmasının ardından bir çukur içerisinde jandarma ekiplerince sağ olarak bulunan 78 yaşındaki D.B. isimli yaşlı kadın olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan ilk sağlık kontrolünün ardından ambulans ile Nazilli Devlet Hastanesine sevki sağlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!