Telefon
WhatsApp
Borsa’da seçim heyecanı
300 X 250 Reklam Alanı

Borsa’da seçim heyecanı
Nazilli Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı başladı. Mevcut Başkan Nurettin Kırlıoğlu yeşil, başkan adayı Murat Kaplan ise mavi listeyle yarışacak.
……………………..
Nazilli Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı yaşanıyor. Yaklaşık 1 aylık süren propaganda sürecinin sonuna gelindi. 322 üye, başkanını seçmek için sandığa gitti. Mevcut Başkan Nurettin Kırlıoğlu ile Murat Kaplan’ın yarıştığı seçim Nazilli Ticaret Borsası yeni hizmet binasında gerçekleştirildi. Nurettin Kırlıoğlu yeşil, Murat Kaplan ise mavi listeyle oylara talip oldu.

‘BUGÜN ARTIK SON GÜN’
Başkan Adayı Murat Kaplan, kazanın Nazilli olacağını ifade etti. Zorlu bir süreç geçirdiklerini kaydeden Kaplan, “Sayılı günler çabuk geçiyor. Çok iyi insanlarla tanıştık, çok iyi diyaloglar kurduk. Yaptığımız her şeyi gönülden yaptık. Bugün artık son gün. Üyelerimizin karşısına çıktık. Umarım üyelerimizin gönüne girmişizdir. Arkadaşlarımızla iyi bir çalışma yaptık. Sandıklar açıldığında kazanan Nazilli olacak. Kazanın kaybedeni, kaybedenin kazananı kucaklayacağına eminim. Yarın yine hepimiz yüz yüze bakacağız” diye konuştu.

‘YARIM KALAN İŞLERİMİZE DEVAM EDECEĞİZ’
1 Ekim’in demokrasi ve Nazilli adına önemli bir gün olduğuna dikkat çeken mevcut Başkan Nurettin Kırlıoğlu, “Nazilli’miz ve Borsamız için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Üyelerimiz, devam et derse yarım kalan işlerimizi devam ettireceğiz. Herkese başarılar dilerim” dedi.

Nazilli Tarım ve Hayvancılık Fuarı

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!