Telefon
WhatsApp
Beşiktaş’ tan Bilal Ceylan Nazilli Belediye sporumuzda
300 X 250 Reklam Alanı

Hoş geldin Bilal Ceylan

Eşin Group Nazilli Belediyespor’ umuz 2022-2023 sezonu hazırlıkları doğrultusunda dış transfer çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz sezon İlk yarı Bandırmaspor’ da İkinci yarıda’ da Çankaya Fk forması giyen sağ bek mevkiinde görev alan Beşiktaş’ tan Bilal Ceylan Nazilli Belediye sporumuzda.
Yapılan görüşmeler sonrasında genç oyuncu Bilal Ceylan ile 1 yıllık (Beşiktaş kulübünden) anlaşma sağlanmıştır.

Kendisini bir süredir takip ediyorduk

Gazi Mustafa Kemal Atatürk spor kompleksinde gerçekleştirilen İmza Töreninde hazır bulunan Eşin Group Nazilli Belediyespor yönetim kurulu başkanımız Ünal Önal yaptığı açıklamasın da : ‘’ Genç, hedefleri olan bir kardeşimizi camiamıza kazandırdık. Kendisini bir süredir takip ediyorduk. Kulübümüze önemle hizmetlerde bulunacağına inandığımız Bilal Ceylan’a Ailemize hoş geldin der, başarılar dilerim.’’ Dedi.

‘’Benim İçin Çok Doğru Bir Adres’’

Öncelikle transferimde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Kulübümüze faydalı olabilmek için elimden geleni yapacağım. Geleceğim ve hedeflerimi en iyi yönde gerçekleştireceğimi düşündüğüm çok doğru bir adreste olduğumu biliyorum. Transferimin camiamıza da banada hayırlı olmasını dilerim.’’ Dedi.

Yeni Transferimiz Bilal Ceylan ile gerçekleştirilen 1 yıllık anlaşmanın, camiamıza ve oyuncumuza hayırlı olmasını dileriz.

Bilal Ceylan Kimdir?
7 Eylül 2003 (19) Eskişehir doğumlu oyuncumuz futbola Eskişehirspor altyapısında başladı. Daha sonra göstermiş olduğu performans ile Beşiktaş’a transfer olan Bilal 2021-2022 sezonun ilk yarısında Bandırmaspor’ da 9 maç İkinci yarısında ise başkent ekibi Çankaya fk’ da 9 maç olmak üzere sezonu 18 maç ile tamamladı. Alt yaş kategorilerinde de Milli Takım forması giyen sağ bek mevkiinde görev alan oyuncumuz Beşiktaş kulübünden 1 yıllık (kiralık) olarak kadromuza dahil oldu.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!