Telefon
WhatsApp
BAŞKAN ÖZCAN PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ...
300 X 250 Reklam Alanı

Dumlupınar’da Başkan Özcan’a yoğun ilgi

Ramazan ayının ilk gününden bu yana sıcak iftarlıklarla binlerce kişilik sofralar kuran Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; Dumlupınar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

Nazilli Belediyesi, Ramazan’ın 9’uncu gününde Dumlupınar Mahallesi’nde yaklaşık 5 bin kişilik iftar yemeği verdi.

Belediye Meydanı, Pınarbaşı, Yeni Sanayi ve Yeşil Mahallelerinin ardından Dumlupınar Mahallesi Şehit Erol Uysal Kapalı Pazaryeri’nde vatandaşlarla buluşan Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Ramazan ayının deprem nedeniyle buruk geçtiğini ancak birlik, kardeşlik ve dayanışma duygusunun üst düzeyde yaşandığını dile getirdi.

BAŞKAN ÖZCAN PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Usta aşçılar tarafından hazırlanan yemekleri Akşam Ezanı öncesi vatandaşlara ikram eden Başkan Özcan; “Ramazan ayının ilk gününden bu yana gündüz belediyemizde akşam ise iftar alanlarında çalışan tüm personellerimize teşekkür ediyorum. Burada ailelerinden fedakarlık ederek Nazillili hemşehrilerimize hizmet etmek için çalışıyorlar. Ramazan’ın birliğini ve bereketini hep birlikte yaşıyoruz. Geçtiğimiz iftar programlarımızda olduğu gibi Dumlupınar Mahallemizdeki iftarımıza vatandaşlarımız yoğun bir teveccüh gösterdi. Katılım sağlayan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!