Telefon
WhatsApp
Başkan Özcan başlama vuruşunu yaptı
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), (DHA) – Nazilli ilçesinde ‘Aydınpost Futbol Turnuvası’ başladı.
Aydınpost Futbol Turnuvası’nın başlama vuruşunu Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Belediyespor’un isim sponsoru olan Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin ile birlikte yaptılar.
Aydınpost’un düzenlediği ve 7 büyük ilçeden yaklaşık 3 bin sporcunun mücadele edeceği futbol turnuvası Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın başlama vuruşu ile start aldı.
Futbolseverlerin büyük ilgi gösterdiği turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Özcan, “Nazilli’ye önem vermeniz bizleri çok mutlu etti. Genç arkadaşların kendilerini göstermeleri açısından önemli bir organizasyon olacağını düşünüyoruz. Tüm takımlara başarılar diliyoruz” dedi.
Başkan Özcan ve Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Eşin’e turnuva anısına forma hediye eden Aydınpost Genel Yayın Yönetmeni Erman Çetin, “Nazilli’de futbola muhteşem ilgiyle karşılaştık. Bunu da önemsiyoruz. Hedefimiz fair-play çizgisinde performans ortaya konması. Biz Aydın’da futbolun kurumsallaşması için çaba sarf ediyoruz. Futbol endüstrisi önemli bir noktada. Biz bu manada Nazilli Belediyespor’a isim sponsoru olarak takıma önemli katkı sağlayan Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin’i de tebrik ve teşekkür ediyoruz. Aydın’da sponsorluk kültürünün önemli ismi olarak örnek teşkil etmesi de ayrıca anlamlı” diye konuştu.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!