Telefon
WhatsApp
BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA BOZDOĞAN'LILAR DAN MÜTHİŞ KARŞILAMA
300 X 250 Reklam Alanı

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA BOZDOĞAN'LILAR DAN MÜTHİŞ KARŞILAMA

Başkan Çerçioğlu'ndan pazar ziyareti
Aydın büyükşehir belediye başkanı Özlem Çerçioğlu Bozdoğan'da salı pazarını ziyeret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Bozdoğan salı pazarında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Çerçioğlu'na il Başkanı Ali Çankır, il yönetimi, Bozdoğan ilçe başkanı Hasan Karayer, Didim belediye başkanı A. Deniz Atabay, Kuşadası belediye başkanı Ömer Günel, Germencik belediye başkanı Fuat Öndeş, Yenipazar belediye başkanı Yusran Erden, Bozdoğan eski belediye başkanı Tümer Apaydın, Kılıçdaroğlu gönüllüleri Aydın koordinatörü Hikmet Saatçi ve muhtarlar eşlik etti.

AZICIK DAHA DİŞİNİZİ SIKIN...

Geçim sıkıntısından ve pazar fiyatlarının yüksek olduğunu belirten vatandaşlara Başkan Çerçioğlu "azıcık daha dişinizi sıkın. Çoğu gitti azı kaldı" Dedi. Daha Sonra muhtarlar ile biraraya gelen Başkan Çerçioğlu mahalle muhtarların taleplerini dinledi. Yapılan hizmetler için teşekkür eden mahalle muhtarları başkan Çerçioğlu'na incir ikram etti.Başkan Çerçioğlu Dünyanın en iyi kaliteli İncirin in bölgemizde yetiştiğini bunlardan biride Akseki inciri olduğunu söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!