Telefon
WhatsApp
Aydın'lı boksör Türkiye ikincisi oldu...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ /Aydın, - Aydınlı boksör Meryem Kaçar 3-10 Eylül tarihleri arasında Kocaeli’de düzenlenen U-22 Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası’nda U-22 Türkiye 2’ncisi oldu.

Nazilli Boks takımını çalıştıran Milli Takımlar Boks Antrenörü Yavuz Kılıç, yaptığı yazılı açıklamasında, “03-10 Eylül 2023 tarihleri arasında Kocaeli’de düzenlenen U-22 Erkekler ve Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasına ilimizi temsilen katıldık ve şampiyonayı; 1 Gümüş madalya ile tamamladık. Aynı zamanda TOHM sporcumuz olan 66 Kg. Meryem Kaçar U-22 Kadınlar Türkiye 2.si olmayı başardı.
Bize desteklerinden ötürü başta Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze ve her türlü imkan ve desteğini bizden eksik etmeyen İl Müdürümüz; Cenap Fillikçioğlu’na, Nazilli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüze ve İlçe Müdürü Güven Eker’e, Lokomotif Kulübümüz; Abdulaziz Kılıç Boks Spor Kulübümüze ve değerli yönetimine, Nazilli Belediyespor Kulübümüze ve değerli yönetimine bizlere inanıp dualarını esirgemeyen ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!