Telefon
WhatsApp
AYDIN’ın Nazilli ilçesinde şiddetli yağmur ve dolu yağışı etkili oldu...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), - AYDIN’ın Nazilli ilçesinde şiddetli yağmur ve dolu yağışı etkili oldu. Nazilli'de artan sıcaklıkların ardından gerçekleşen dolu ve şiddetli yağmur yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yollar kapandı. Nazilli ilçesinde bir anda bastıran yağmur ve dolu vatandaşlara zor anlar yaşattı.
Nazilli merkezde bulunan Ordu caddesinde yolun su ile dolması sonucunda araçlar yoldan ilerlemekte zorlandılar.bazı işyerlerinede su girdi. Sanayi çarşısını şehir merkezine bağlayan Albay İbrahim Karamanoğlu Caddesinin su ile dolması üzerine ASKİ ve Trafik ekiplerince yol trafiğe kapatıldı.
Çapahasan ve Sümer Mahallelerinde de yağmur etkili oldu. Ana artellerde yağmur ve doluya yakalanan motosiklet ve otomobil sürücüleri zor8 anlar yaşadılar. Yağmura yakalanan vatandaşlarda kendilerini yol kenarlarında bulunan işyerlerine sığınarak kendilerine korumaya çalıştılar.
Kapanan yolların ASKİ ekiplerince açılabilmesi için çalışmalara başladıkları yağışlarında, meteorolojiden alınan bilgilere göre hafta boyunca devam edeceği vatandaşların tedbirli olmaları istendi. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!