Telefon
WhatsApp
Aydın’ımıza karşı bir tek kalbin bile kırılmasına müsade etmem
300 X 250 Reklam Alanı

 

Aydın İl Kültür Müdüründen zarif davranış. 

Aydın da bir oyun için gelen tiyatro sanatçısı Şebnem Özinal tiyatro daki tuvaletleri eleştirmesi üzerine harekete geçen Tuncer sanatçıyı evinde ziyaret ederek Aydın'a davet etti. 

KÜLTÜR MÜDÜRÜ UMUT TUNCER ŞUNLARI İFADE ETTİ.. 

 

Aydın Kültür Merkezi'nin tuvaletlerini eleştiren tiyatro sanatçısı Şebnem Özinal'ı hemen akabinde İstanbul'da ziyaret eden Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Umut Tuncer, sanatçının gönlünü aldı ve iki günlük tatil için Aydın'a davet etti.
Umut Tuncerin Sosyal Medya Sayfasından Yaptığı Paylaşım.
"Tiyatro sanatçısı Sayın Şebnem Özinal’ın tiyatro salonunuzun yeterince temiz olmayan tuvaletleri ile ilgili paylaşımını görünce bir sanatçı evladı olarak çok üzüldüm. İstanbul’a gelerek değerli sanatçımızı ziyaret ettim. Tatsız görüntü için özür diledim ve kendisini Aydın’ımızın güzelliklerini yaşamak için 2 gün tatile davet ettim. Ayrıca, eksikliğimizin giderilmesi için kültür merkezi yöneticimiz ve ekibimizle ilgili gerekli inceleme sürecini de derhal başlattım. Sanatçımız ile gönül köprüsünü onardım. Aydın’ımızı yükseltmek için görevdeyim; Aydın’ımıza karşı bir tek kalbin bile kırılmasına müsade etmem".

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!