Telefon
WhatsApp
Aydın Clasisten kardeş okul projesi
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), - Aydın Classic Cars Grubu’ndan örnek ‘Kardeş Okul’ projesi. Hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle adını duyuran Aydın Classic Otomobil Grubunun, ‘Kardeş Okul’ projesini başlatması sevinçle karşılandı.
Sosyal medya üzerinde Aydın Classic Cars olarak bilinen klasik otomobil grubundan kardeş okul projesi çalışmalarına hız veren grup başkanı Burak Sak, ‘kardeş okul’ projesini hayata geçirdiklerini açıkladı.
Aydın Classic Cars Grubu Başkanı Burak Sak, başlattıkları ‘kardeş okul’ projesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “Türkiye’de kamuya ait 54.036 okulda 15.088.592 öğrenci eğitim görüyor. 54.036 okulun ihtiyaçları illerde ve ilçelerde veli desteğiyle tamamen veya kısmen giderilse de köy okullarında ihtiyaçlar ekseriyetle giderilemiyor.
Geçtiğimiz yıllarda yaptığımız gibi imece usulü bir köy okuluna zor durumda olan öğrenciler ve okulumuzun eksiklerimiz için kırtasiye, oyuncak yardımı yapmak istiyoruz. Grubumuz adına kardeş okul projesinde seçtiğimiz Ağrı Doğubayazıt ilçesinde bir köy okuluna kırtasiye ve oyuncak yardımcı yapacağız.
Her sene yaptığımız bir projede imece usulü toplanan ürünlerin en kısa sürede okulumuza ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu vesileyle birlik beraberliğimizi göstermiş oluyoruz. Özverili öğretmenlerimizin ve geleceğin teminatı güzel çocuklarımızın yeni eğitim ve öğretim yılı hayırlı olsun. Destek olmak isteyen sosyal medya üzerinden Aydın Classic Cars hesaplarından bize ulaşabilir” dedi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150