Telefon
WhatsApp
Alper Hamurcu ile 2 yıl daha anlaşma imzaladı
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadele eden Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, 2 yıl daha Alper Hamurcu’ya emanet. Aydın Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı ile sözleşmesi devam eden baş antrenör Alper Hamurcu ile artı iki yıllık daha sözleşme imzalandı.
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, aynı zamanda A Milli Takım Yardımcı Antrenörlüğü görevini de yürüten Hamurcu ile tekrar anlaşmanın mutluluğunu yaşandıklarını belirtti. Alper Hamurcu ise imza töreni sonrası yaptığı açıklamada, Aydın’ın Sultanları’yla Aydın seyircisi önünde maçlara çıkmaya devam edeceği için mutlu olduğunu belirtti.
İmza töreni sonrası açıklamada bulunan Alper Hamurcu, “3 sene daha Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol takımı antrenörlüğünü üstleniyor olacağım için ne kadar mutlu olduğumu belirtmek isterim. Geldiğim günden itibaren hem değerli yöneticilerimizin, hem belediye emekçilerimizin hem de güzel Aydın taraftarının desteğini hissetmiş olmak aldığım bu karardaki en büyük etkenlerden oldu. Bu sebeple emeği geçen ve bizlere güvenen herkese canı gönülden teşekkür ederim” dedi.

-Baş Antrenör Alper Hamurcu, ‘Her kulvarda en iyi şekilde mücadele edeceğiz’

Yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirten Baş Antrenör Alper Hamurcu, “Geçmiş yıllarda olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da, hangi şartlar altında olursak olalım kulübümüzü taşıyabildiğimiz yere kadar üst sıralara taşımak ve yapabildiğimiz ölçüde her kulvarda en iyi şekilde temsil etmek en büyük önceliğimiz olacaktır. Bu öncelikleri göz önünde bulundurarak yeni sezon yapılanmamızı en kısa sürede tamamlayıp çalışmalarımıza başlayacağız” ifadelerini kullandı.

-Aydın Büyük şehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, ‘Biz hocamıza güveniyoruz’

Baş Antrenör Alper Hamurcu ile 3 sezon daha çalışacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Başkan Çerçioğlu’da, “Biz hocamıza güveniyoruz, kendisiyle çalışmaya devam edeceğim için çok mutluyuz. Alper Hocamızla birlikte önümüzdeki sezonlarda yine hedefleri olan bir takım ortaya çıkartacağız. Hocamıza başarılar diliyoruz” dedi.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!