Telefon
WhatsApp
AK Partili Başkandan Muhtara Hakaret...
300 X 250 Reklam Alanı

Gönül belediyeciliği böyle mi oluyor?
Adalet ve Kalkınma Partisi Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş, gönül belediyeciliğine yakışmayan tavırlarına devam ediyor. Son olarak Başkan Altıntaş’ın Haydere Mahalle Muhtarı Galip Kanat’a küfür ettiği, bu hareketten sonra muhtar Kanat’ın Pazartesi günü istifanı sunacağı iddia edildi.
Ak Parti’den 2019 yılında Bozdoğan belediye Başkanı olarak seçilen Ufuk Altıntaş'ın skandallarına her gün bir yenisini ekleniyor. Göreve başladığından günden beri ilk verdiği kararlardan biri işçileri kapıya koymak oldu. Bitmedi skandallar devam etti, bu sefer de oğlunun başkanlık koltuğunda poz vermesi ile gündeme düştü. Sabah erken saatlerinde Haydere Mahallesinde öğrenci servisinin gizli buzlanma nedeniyle yoldan çıkan aracın şans eseri istinat duvarına çarparak durması mutlak bir faciayı önledi.
ERKEN SAATLERDE ARANAN BAŞKAN Altıntaş
Vatandaşlar ve mahalle muhtarı Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş’ı arayarak, buradan başka servis aracı da geçecek buzlanmış olan ve tekrardan olası bir kaza yaşanmaması için tuzlama çalışması yapılmasını istediler. Başkan Altıntaş, sabahın erken saatlerinde aranmasına sinirlenerek, muhtar Galip Kanat’a “arabanın lastiklerini kar lastiği taksaydınız, dağın başına ev yapıyorsunuz sonra benden yol istiyorsunuz, sizinle uğraşamam işim gücüm var benim” diyerek telefonu muhtarın yüzüne kapattı. Muhtar Kanat, Başkan Altıntaş’ın telefonu yüzüne kapatmadan önce kendisine küfür ettiğini iddia etti. Bunun üzerine olay yerinde kaza yaşanmaması için durumu Büyükşehir Belediyesine bildiren mahalle muhtarı Kanat’ın yardımına ASKİ ekipleri yetişerek, yolda tuzlama çalışmalarını gerçekleştirdi.
VATANDAŞLARDAN ALTINTAŞ’A TEPKİ
Belediye başkanına tepkilerini dile getiren vatandaşlar, “gönül belediyeciliği dedi oy verdik böyle mi oluyor gönül belediyeciliği yazıklar olsun" ifadelerini kullandılar.
BAŞKANIN HAKARETİ İSTİFA GETİRDİ
Haydere Mahalle Muhtarı Galip Kanat, başkan Ufuk Altıntaş’ın küfürlerinden sonra Pazartesi muhtarlık görevine son vereceği öğrenildi.Haber/Kemalaltan. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Aydin Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150