Telefon
WhatsApp
300 X 250 Reklam Alanı

 

Uğur Yetkilileri Nazilli Basını İle Buluştu

Uğur Şirketler Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Erdoğan Ulaş, Aydın’da habercilerle buluştu ve soruları yanıtladı. FETÖ/PDY soruşturmasının kendilerini etkilediğini anlatan Erdoğan Ulaş, Uğur Şirketler Grubu olarak Ankara’da büro açmaya hazırlandıklarını söyledi.
İHRACATTA 134’ÜNCÜ
Uğur Şirketler Grubu’nun bölge için çok önemli bir firma olduğunu vurgulayan Erdoğan Ulaş, 3 bin kişiyi istihdam eden bir kurum olarak sadece gelecek birkaç kuşak için değil ilelebet hizmetlerine devam edebilmek için çalıştıklarını söyledi. Uğur’un sahip olduğu kurum kültürünün yaygınlaşması gerektiğini dile getiren Ulaş, “Türkiye’de ilk 1000 ihracatçı içerisinde 134’üncü sıradayız. Uğur bu ülkeye yaptığı yatırımlarla bir katma değer sağlıyor. Türkiye’de ilk 100 içine giren bir vergi ödemesine sahip. Nazilli’de 1. sırada ama bölge içerisinde ilk 10’da yer alıyor. 149 ülkeye ihracat potansiyeli var bu ihracatla birlikte uluslararası birçok firmanın da tedarikçiliğini yapıyor. Bugün Brezilya’ya, Arjantin’e, Amerika’ya, Almanya’ya, Fransa’ya, İngiltere’ye gittiğinizde Uğur ürünlerini görebiliyorsunuz. Tabii bu çok önemli 160 bin nüfuslu bir ilçe içerisinden böyle bir hizmeti karşılamak çok önemli” diyerek firmayı tanıttı.
ALZHEİMER MERKEZİ MÜJDESİ

Firma olarak sosyal sorumluluk projelerine hep destek olduklarını ancak bunları gizli tutmayı tercih ettiklerini söyleyen Erdoğan Ulaş, bundan sonraki dönemde diğer sanayicilere de örnek teşkil etmesi açısından bunları kamuoyuyla paylaşacaklarını söyledi. Ulaş, Nazilli Devlet Hastanesi’ndeki anjio merkezi ve yoğun bakım ünitesinin yanından bir müjdeyi daha paylaştı. İletişim Direktörü Ulaş Uğur Şirketler Grubu’nun desteğiyle Türkiye’de kamuya ait ilk Alzheimer bakımevini Sümerbank’ta 7 bin 700 metrekarelik alanda yapacaklarını belirterek, “Müracatlarını yaptık. İmar tadilatıyla birlikte başlayacak. O binayı bir Alzheimer merkezi yaparak anahtar teslimini devlete bağışlayacağız. Gördük ki devletin Alzheimer tesisi yok hep özel sektöre ait bakımevleri bulunmakta. Belki biz bir ilk olacağız. Sağ olsun Sayın Bakanımız da bizi bu anlamda markalaştırmak istiyor. Bizi çok mutlu etti. Gerekli siyasi görüşmelerle milletvekillerimiz de destek verdiler” diye konuştu. OSB’de 250 bin metrekarelik alanda tahsis için müracaatta bulunduklarını ifade eden Ulaş, yeni yatırımların da yolda olduğunu söyledi.

“ÜLKEMİZİN KURTULUŞU ÜRETİM”

Erdoğan Ulaş, dünyada çok ciddi problemlerin yaşandığını ancak bu sarmalın içerisinden üretim ve yerli üretimi arttırmak olduğunu ifade ederek şunları söyledi;
“Dünya bir resesyon içerisine giriyor ama bizim kapılarımız açık. Neden açık? çünkü kapanmaması gerekiyor. Biz ona göre önlemlerini alıyor, ekonomik analizleri kendimize göre hazırlıyor ve pazarda ne yapabiliriz, piyasanın içerisinde nasıl önlemler alarak katma değer sağlarız ve fabrikamızın bantlarını, çalışanlarını nasıl ayakta tutarız sorularına cevap bulmak için çalışıyoruz. İşte bu çerçevede yapılacaklar, anlatılacaklar ve paylaşılacaklar çok önemli. Yerli üreticiyi hep beraber destekliyoruz. Sadece Uğur olarak değil bütün kurumlar olarak biz de destekliyoruz İnşallah bu konuda ülkemizin kurtuluşu buradan geçecek.”

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!