Telefon
WhatsApp
58.CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU'NDA 7. GÜN...
300 X 250 Reklam Alanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU'NDA 7. GÜN

 

 

159.8 KİLOMETRELİK SELÇUK - MANİSA - İZMİR ETABINI UAE EMİRATES TAKIMI'NDAN JAY VİNE KAZANDI

 

GENEL FERDİ KLASMANDA ASTANA TAKIMI'NDAN ALEXEY LUSTENKO'NUN BİRİNCİLİĞİ DEVAM EDİYOR

 

TUR YARIN 130.5 KİLOMETRELİK SULTANAHMET – İSTANBUL   ETABI İLE SONA ERECEK

 

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara link üzerinden ulaşabilirsiniz: https://drive.google.com/drive/folders/1tIF26cL2ahmiyorkFFd1fefezTzmxr2y

 

58.Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun 159.8 kilometrelik Selçuk - Manisa - İzmir etabını UAE Emirates Takımı'ndan Jay Vine 3 saat 36 dakika 50 saniye ile kazandı. Son kilometrelerde olağanüstü bir atak yapan Vine İzmir'de adeta bir tarih yazdı. 

 

YARIŞIN CEREYANI

 

11.30 itibariyle nötr startın ardından yarışın gerçek startı verildi. 135 sporcu sıcak havada ve hafif esen rüzgarla pedala bastılar.

7.kilometre geçilirken  bir iki ufak atak yanıt bulunca peloton birlikte pedal çevirmeye devam etti.  13'üncü kilometre geçilirken bir kopma olmadığı gözlendi. Takımlar, mayo sahiplerini ve geçilecek prim kapıları konusunda çok dikkatliler. Özellikle Astana pamuklara sarıp koruma altına aldığı Genel Klasman Birincisi Alexey Lutsenko'nun üzerine titremeye devam ediyor. 

 

24.KİLOMETREDE BİR KAZA OLDU

 

Etabın 24. kilometresi geçilirken pelotonda pedal pedala gelen iki sporcu düştü. Ancak endişe edilecek bir durum olmayınca ana grup firesiz yarışı sürdürmeye devam etti

 

SPRİNT PRİMİ İÇİN BÜYÜK MÜCADELE VARDI