Telefon
WhatsApp
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ / (Aydın), – Misli.com Sultanlar Ligi ekibi Aydın Büyükşehir Belediye spor’da transfer çalışmaları devam ediyor. Semra Özer yuvasına geri döndü.
Aydın Büyükşehir Belediye spor Kadın Voleybol Takımı, hem pasör çaprazı hem de smaçör olarak forma giyen eski oyuncularından Semra Özer ile anlaşma sağlamasının ardından sözleşme imzaladı. Aydın Büyükşehir Belediye spor, dış transferle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Daha önceden Çanakkale Belediye spor ve Aydın BŞB’nin formalarını giyen ve son iki sezondur PTT’de oynayan 28 yaşındaki 184 santimetre boyundaki pasör çaprazı Semra Özer, yuvasına geri döndü. Smaçör olarak da görev yapabilen tecrübeli oyuncuyla Aydın Büyükşehir Belediye spor Kadın Voleybol Takımı bir yıllık sözleşme imzaladı.
Yuvaya dönen Semra Özer’in transferiyle ilgili kulüpten yapılan yazılı açıklamada, “Yeni sezon kadro planlamaları çerçevesinde çalışmalarını sürdüren takımımız; Son olarak PTT forması giyen ve daha önce bizim de formamızı terletmiş olan başarılı sporcu Semra Özer ile sözleşme imzaladı. Sporcumuzun başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz” denildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!