Telefon
WhatsApp
19 Mayıs Törenleri Nazilli'de Çelenk Sunumuyla Başladı...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – AYDIN’ın Nazilli ilçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın 104'üncü yıl dönümü ile Gençlik Haftası kutlamaları başladı. Kutlama programının ilk gününde Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.
Nazilli’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 104’üncü yıl dönümü ile Gençlik Haftası kutlamaları 15 Mayıs – 21 Mayıs 2023 Tarihleri arasında 7 gün boyunca sürecek.
Kutlamalar Atatürk Anıtına Nazilli Gençlik Merkezi Müdürü Baycan Taşdemir’in çelenk sunumu ile başladı.
Çelenk Koyma törenine Nazilli Gençlik ve Spor Müdürü Güven Eker, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Şule Akbaş, İş Kur Müdürü Yakup Ergenlik, PTT Müdürü Leyla Şahin, Gaziler Derneği Başkanı Hasan Karataş, Kızılay Nazilli Şube Başkanı Mevlüt Günay, Gençlik Liderleri ve Gençler katıldılar.
Gençlik Merkezi Müdürü Baycan Taşdemir yaptığı yazılı açıklamasında, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce Cumhuriyetimizin ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin tarıh bilinci, milli ruh ve şuur kazanmalarını, toplumla bütünleşmelerini, çeşitli sosyal kültürel ve sportif faaliyetlere aktif olarak katılmalarını sağlamak amacı ile her yıl Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik haftası kutlamaları gerçekleştirilmektedir.
Bu bağlamda 15-21 Mayıs 2023 tarihi Gençlik Merkezi Müdürlüğünce ‘Gençlik Haftası’ olarak ilçemiz de de kutlanmaktadır. Gençlik Haftamızı bu gün Atatürk Anıtına Çelenk sunumu ile başlattık” dedi. 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!