Telefon
WhatsApp
110 Gündür Kayıp Müteahhit Ölü Bulundu...
300 X 250 Reklam Alanı

Bahattin ALBAYRAK / NAZİLLİ (Aydın), – AYDIN’ın Nazilli ilçesinde 110 gün önce ortadan kaybolan ve aranmakta olan Müteahhit İsmail Demiral’ın Nazilli’de Eğriboyun mezarlığının üzerinde bulunan Topandağ mevkisinde cansız bedeni bulundu.
Nazilli’de 14 Ekim’de kaybolan Müteahhit İsmail Demiral’dan 110 gün sonra kötü haber geldi. Nazilli’nin kırsal Bağcıllı Mahallesi’nde yaşayan evli, 4 çocuk babası Müteahhit İsmail Demiral, 14 Ekim 2022 günü kayboldu. 110 gündür haber alınamayan müteahhittin cansız bedeni bulundu.
Nazilli Eğriboyun mezarlığının üstünde yer alan Topan Dağı'nda Müteahhit İsmail Demiral'ın aylar sonra cesedi bulundu. Edinilen bilgiye göre, küçük bir kız çocuğunun cansız bedeni bulduktan sonra ailesine haber vermesiyle 112 acil sağlık ve polis ekiplerine ihbarda bulunuldu.
Aldıkları ihbar üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ve Nazilli İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Olay yeri Araştırma ekipleri bulunan cansız bedenin, Nazilli’nin kırsal Bağcıllı Mahallesi’nde yaşayan Müteahhit İsmail Demiral’a ait olduğunu tespit ettiler. 110 gün önce kaybolan ve Eğriboyun mezarlığının üzerinde bulunan Topandağ mevkisinde ölü olarak bulunan müteahhit İsmail Demiral’ın cesedinin tanınmayacak halde olduğu öğrenildi.
110 gün önce komşusunun aracı ile kırsal Bağcılı Mahallesinden Nazilli’ye giden müteahhit İsmail Demiral, ilçe merkezinden komşusuyla birlikte dönerken Yeşil Mahalle, Kasap Kahvehaneleri mevkiine geldiklerinde otomobilden indiği ve bir daha eve dönmeyen müteahhit Demiral’dan o günden buyana haber alınamadığı ve her yerde aranmakta olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. Müteahhit Demiral’ın cesedi Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!