Telefon
WhatsApp
10. YILINI TAMAMLAYAN NURİ ARSLAN’A HİZMET ŞEREF BELGESİ TAKDİM EDİLDİ...
300 X 250 Reklam Alanı
 
CUMHURİYETİMİZİN 100.YILINDA ODALAR BİRLİĞİ GENEL KURUL DELEGELİĞİNDE 10. YILINI TAMAMLAYAN NURİ ARSLAN’A HİZMET ŞEREF BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri ARSLAN Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği merkezinde yapılan törende; TOBB Genel Kurul Delegeliğinde  10.yılı doldurması nedeniyle Hizmet Şeref Belgesi ile onurlandırıldı.
 
Nuri ARSLAN’a ödülünü TOBB Yönetim Kurulu Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU verdi.  
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Nuri ARSLAN; Bu belge 2013 yılından beri sürdürdüğüm Ticaret Odası Başkanlığı ve TOBB Delegeliği görevlerinde, bu güne kadar aldığım en anlamlı ödüllerden bir tanesi oldu. Nazilli Ticaret Odası Yönetim kurulu ve Meclis üyesi arkadaşlarımla birlikte yaptığımız çalışmalar, bölgenin kalkınması için gösterilen gayretin bir karşılığı olduğunu düşünüyorum. Bu güne kadar üyelerimizin sesi ve temsilcisi olmak için çalıştık, proje ürettik. Faaliyetlerimiz hep üye odaklı oldu. Ticaret Odası üyelerinin menfaatine uymayan hiçbir çalışmanın içinde olmadık. Bugüne kadar üyelerimizin bize göstermiş olduğu teveccüh ve güven ile görev yaptık. Bundan sonra da aynı şekilde görev yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  
Hizmet Şeref Belgesini Yönetim kurulu ve Oda Meclisi üyesi arkadaşlarım ile tüm üyelerimiz adına teslim aldım. Bu ödül için M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve TOBB Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ediyorum dedi.  

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!