Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

GÜNEŞDOĞDU; ‘YAŞAMIN VE EMEĞİN ADIDIR KADIN’

GÜNEŞDOĞDU; ‘YAŞAMIN VE EMEĞİN ADIDIR KADIN’
10 Mart 2019 - 12:05

Bozdoğan Amasya Mahalle muhtarı Olgun Güneşdoğdu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mahallesindeki kadınları ziyaret  etti.

Kadınların yalnızca özel günlerde hatırlanacak bireyler olmadığına dikkat çeken muhtar Güneşdoğdu; ‘Yaşamın ve emeğin adı olan bütün kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Bozdoğan’ın ‘Kadınların ellerinde’ yükseleceğine dikkat çeken Olgun Güneşdoğdu; açıklamasında ‘Biz kadınlarımıza, kadınlarımız da Bozdoğan’a değer kazandıracak’ ifadelerine yer verdi.

Kadına değer verilmeyen toplumların ilerlemesinin mümkün olmayacağına dikkat çeken Güneşdoğdu sözlerine şöyle devam etti: “Kadın demek hayat demektir. Kadınlar, halkın en fedakar, çalışkan ve üreten bireyleridir. Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli varlıklarımızdır kadınlar. Bende kadınlar günü
munasebetiyle mahallemdeki yaşlıların hayır dualarını genç kardeslerimin gönüllerini aldım. Bu duygularla başta şehit anneleri ve eşleri olmak üzere eşimin annemin mahallemdeki tüm kadınlarımızın gününü kutladım” dedi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.