Genel Güncel Gündem

Gelirken Vaat, Gidiyorken Vaat, Hak Getire İcraat”

Yurdumdan İnsan Manzaraları Bozdoğan Belediye Başkanı“Gelirken Vaat, Gidiyorken Vaat, Hak Getire İcraat” CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer Bozdoğan Belediye başkanı Ufuk Altıntaş’ın itiraf gibi sözleri üzerine yazılı bir açıklamada..

Gelirken Vaat, Gidiyorken Vaat, Hak Getire İcraat”

Yurdumdan İnsan Manzaraları Bozdoğan Belediye Başkanı
“Gelirken Vaat, Gidiyorken Vaat, Hak Getire İcraat”

CHP Bozdoğan İlçe Başkanı Hasan Karayer Bozdoğan Belediye başkanı Ufuk Altıntaş’ın itiraf gibi sözleri üzerine yazılı bir açıklamada bulundu.
Bozdoğan’a 20 yıldır Hükümet tarafından yatırım yapılmadığını Ufuk Altıntaş’ın itiraf ettiğini belirten Karayer “Bozdoğan Belediye Başkanı zat-ı muhtereme teşekkür ederek başlamak istiyorum. Kendisi yılların hesabını sormuş, 20 yıldır iktidar olan partisini üstü kapalı bir şekilde eleştirmiş. Maalesef Bozdoğan’ın ve Bozdoğan gibi güzide yerlerin esas sorunu da bu. Kendi partilerinin oyu yoksa sahipsiz bırakıp kendi kendisin yetmesini bekliyorlar, kendilerine oy çıkıyorsa yatırım üstüne yatırım. Yani taraf olmayanı bertaraf ediyorlar, halkı borçla terbiye etmeye çalışıyorlar.
Yalnız bu belediye başkanı zat için istisnai bir durum söz konusu o da şu ki bu şahıs partisinin belediye başkanı olarak görev yapmasına rağmen sahipsiz bırakılmış. Suçu CHP’de arıyor. Gelirken vaat, giderken vaat, hak getire icraat düsturuyla ilginç bir hizmet politikası da var. Hiç bir şey yapmıyor kısacası. Umut fakirin ekmeği diyerekten fakirleştirdikleri halka sadece umut dağıtsa iyi diyeceğim ama vaat dağıtıyor. Hala daha onu yapacağız bunu yapacağız, geçmiş yok gelecek diyeceğine artık bir hareketini görelim. Bozdoğan köy gibi kalmışsa bunun yegane suçlusu kendi döneminde dahil 20 yıldır ilçeye devlet yatırımı göndermeyen partindir. Sen önce buradan bir başla düşünmeye sonrasına sonra bakarız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL