Günaydın Aydın | Aydın Haberleri

Örnek Resim

Gazetecileri Görünce Soyunmaya Kalktı

Gazetecileri Görünce Soyunmaya Kalktı
29 Ocak 2019 - 2:21

Günlük kiralık evde fuhuş için buluştukları genci kolundan bıçaklayan trans bireylerden biri, gazetecileri görünce soyunma başladı

Karaman’da trans bireyler Y.A. (33) ve G.Ö.(36), günlük kiralık evde buluştukları Y.A.’yı (25) kolundan bıçakladı, H.B.’yi (20) ise dövdü. Gözaltına alınan ikili, karşılarında gazetecileri görünce, soyunmaya kalkıştı.

FUHUŞ İÇİN ANLAŞTILAR

Olay, saat 01.30 sıralarında Tabdut Emre Mahallesi’nde günlük kiralanan bir evde meydana geldi. Trans birey Y.A. ve G.Ö., Y.A. ve H.B. ile para karşılğı fuhuş için anlaşıp günlük kiraladıkları evde buluştu. Ancak henüz bilinmeyen bir nedenle grup arasında tartışma çıktı.

POLİSTEN YARDIM İSTEDİLER

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine iki trans birey, Y.A.’yı kolundan bıçakladı. H.B.’yi ise tekme ve yumruk ile dövdü. Yaralanan 2 arkadaş, polisi arayıp yardım istedi. Yaralılar ambulansla hastaneye kaldırılırken Y.A. ve G.Ö. gözaltına alındı.

SOYUNMAYA KALKIŞTI

Trans bireylerin evdeki eşyalarını da almak istemeleri üzerine polis bir taksi çağırdı ve ikiliye ait eşyaları taksiye yükledi. Aynı taksiyle hastaneye götürülerek sağlık kontolünden geçirilen trans bireyler daha sonra polis merkezine götürüldü. Y.A. ve G.Ö., gazetecilerin kendilerini görüntülediğini görünce, soyunmaya kalkıştı.

Kaynak:DHA

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.