Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

GAZETECİLERE İNDİRİMLİ OLACAK

GAZETECİLERE İNDİRİMLİ OLACAK
11 Ocak 2019 - 20:52

Basın İlan Kurumu (BİK) Aydın Şube Müdürlüğü ile PTT Aydın Başmüdürü İbrahim Barutçu, Aydınlı gazeteciler için protokol imzaladı.

Aydın il genelinde yayın yapan vasıflı gazetelerin kargolarını indirimli olarak gönderebilmeleri için BİK Aydın Şube Müdürü Mevlüt Uluçamlıbel’in makamında PTT Aydın Başmüdürü arasında protokol yapıldı.

Düzenlenen protokol töreni hakkında bilgi veren BİK Şube Müdürü Uluçamlıbel, “Bildiğiniz üzere, Resmî İlân Ve Reklâmlar İle Bunları Yayınlayacak Süreli Yayınlar Yönetmeliğinin Teslim Yükümlülüğü gereğince ilçelerimizde yayınlanan gazetelerimizin basılı gazete nüshalarını ‘en geç yayın gününü takip eden ikinci iş günü saat 16.00’ya kadar Kurum şubelerine ulaştırır’ hükmü bulunmaktadır. İlçelerimizde yayın hayatına devam eden gazetelerimiz çeşitli kargo yöntemleri ile kurumumuza göndermektedir. BİK Aydın Şube Müdürlüğü olarak ilçe gazetelerimizin kargolama sisteminde birlik olması, hızlı ve uygun fiyatla kargolarını gönderebilmesi adına PTT Aydın Başmüdürü İbrahim Barutçu ile protokol imzaladık. Bu protokolden gazetecilerin PTT Şubelerinden müşteri numarası ya da barkod numarası almaları yeterli. Gazetelerimizi desteklemek adına hazırlanan bu çalışmanın hayırlı olmasını dileriz” açıklamasında bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.