Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

EVİ ATEŞE VERİP İNTİHAR ETTİ

EVİ ATEŞE VERİP İNTİHAR ETTİ
28 Ocak 2019 - 23:34

Aydın’da bir çocuğun öldüğü, bir çocuk ile annenin de ağır yaralandığı yangının, olaydan sonra intihar eden baba tarafından çıkarıldığı iddiası üzerinde duruluyor.

Aydın’ın Karacasu ilçesinde Hüseyin Alan mevkiinde çobanlık yapan bir ailenin evinde yangın çıktı. Yangın sırasında evde bulunan mutfak tüpü alev alarak patladı. Yangından anne Rukiye Ö.(28) 7 yaşındaki oğlu Fatih Ö.’yü can havliyle kurtardı ancak ailenin diğer çocuğu Gökhan Ö. patlamanın etkisiyle yıkılan çatının altında kaldı. Baba Aybars Ö.(31) ise olay yerinden yaklaşık 2 kilometre uzaklıkta Çatak mevkisinde tüfekle intihar etmiş halde bulundu. Babanın ilk olarak aile üyelerinin yangında zarar görmesi üzerine şok geçirerek intihar ettiği üzerinde durulurken ardından yapılan incelemelerde ailevi meselelerden dolayı eşi ile tartışıp evi ateşe vererek olay yerinden uzaklaşmış olabileceği ihtimali ağırlık kazandı.

Hava Ambulansıyla Ankara’ya nakledildi

Nazilli Devlet Hastanesine kaldırılan anne ile oğlu ilk müdahalenin ardından hava ambulansıyla Ankara’ya sevk edildi. 
Yangın sonrası tüp patlaması nedeniyle yıkılan evin enkazı altında kalan 10 yaşındaki Gökhan’ın bedenine AFAD ve Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından enkazın altından yapılan 2 saatlik aramın ardından ulaşıldı. Vücudunun neredeyse tamamı yanmış vaziyette bulunan çocuğun cesedi, babasının evden yaklaşık 2 kilometre uzakta bulunan cesedi ile birlikte olay yerindeki ilk incelemelerin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. 
Olayla ilgili tahkikatın çok yönlü olarak devam ettiği bildirildi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.