Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

EGE ET’TEN BEKLENEN HABER GELDİ

EGE ET’TEN BEKLENEN HABER GELDİ
01 Şubat 2019 - 15:31

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Ege Et’in yakında yem satışına başlayacağı müjdesini verdi.

Başkan Dinçer yaptığı açıklamada; bölgede bir çok yeniliği imza atan Ege Et kısa bir süre içerisinde süt yemi, besi yemi ve arpa yemi satışına başlayacak .3 çeşit satış olacak. Birincisi Ege ete hayvan kestirmeye gelen besicilerimiz hayvanlarını kestirdikten sonra hayvanlarının karşılığı olarak ekonomik yemlerden alıp götürebilecek.İkincisi toplu siparişlerde üreticilerimizin yerlerine nakliye yapılacak.Üçüncüsü bölgemizden yüklü talepler gelirse mesela 20 ton 30 ton gibi bunlar belli günlerde sipariş üzerine vatandaşlarımızın, köylülerimizin adreslerine teslim edilecek, dedi.

            15 gün içinde satışların başlayacağı müjdesini veren Başkan Dinçer; buradaki amacımız çiftçimize, üreticimize ucuz yem sağlayabilmektir. Bölgemizdeki fiyatlandırmalara baktığımıza dalgalanmalar olduğunu görüyoruz.Özellikle dolar kurunun yükselmesiyle fiyatlar çok arttı, kur düştü ama fiyatlar istenilen seviyelere inmedi.

            Ege Etin fiyatları üreticimiz için en az %10 daha indirimli ve daha kaliteli olacak. Bizler zaten kamu kurumu olduğumuz için ticari kar amaçlamıyoruz. İşletme giderleri düşüldükten sonra kar amacı güdülmeden vatandaşlarımızın talepleri karşılanacak. Talepler doğrultusunda satış bölgelerimizi yaygınlaştıracağız, hepimize hayırlı olsun, dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.