Bozdoğan Aydın Haberleri

Örnek Resim

EFELER ADAYI ATAY, DOĞANKÖY VE YILMAZ KÖY’DE

EFELER ADAYI ATAY, DOĞANKÖY VE YILMAZ KÖY’DE
30 Ocak 2019 - 16:35

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Belediye Başkan Adayı Av.  M. Fatih Atay, 29 Ocak Salı akşamı Doğanköy ve Yılmazköy’de vatandaşlarla buluştu. Sayın Atay’a CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin ve CHP Efeler Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz eşlik etti.

Efeler Belediye Başkan Adayı Atay Yılmazköy Mahallesi’nde vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyerek, yapacağı bazı projelerden bahsetti. Efeler ilçesinin tarih bakımından zengin olduğu ifade eden Atay tarihi değerleri ön plana çıkararak Efeler’i marka şehir haline getireceğini söyledi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu ile uyumlu çalışacağını vurgulayan Atay, mahalledeki sorunların en kısa zamanda birlikte çalışarak, çözüleceğinin vurgusunu yaptı.

31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlardan destek isteyen Atay, seçildiği takdirde Yılmazköylü gençlerin isteği üzerine 30 Mayıs’a kadar çocukların, gençlerin ve ailelerinin rahatça vakit geçirebileceği  Yılmazköy Spor Kompleksi’nin temelini vatandaşlarla birlikte atacağının sözünü verdi.

Ayrıca CHP Efeler Belediye Başkan Adayı M. Fatih Atay, seçildiği takdirde “Engelli Dostu” bir belediye başkanı olacağını, Efeler’de yaşayan engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için üzerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduğunu ve engelli bireylere uygun olmayan binalara oturma ruhsatı vermeyeceğini söyledi.

VuAz5H

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.